Usługi lakiernicze, lakiernik, usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania!

Jako właściciel auta z pewnością chcesz aby twój samochód wyglądał idealnie. Niestety, różnego rodzaju uszkodzenia, stłuczki, szkody parkingowe, wgniecenia są praktycznie nie uniknione. Na marketowych parkingach, w zatłoczonych miastach, nie trudno o uszkodzenia i wgniecenia. Pogoda również nie oszczędza naszych aut. Gradobicia, w zmieniającym się klimacie są coraz częstsze.

Masz wgniecenie w aucie? Usuniemy je bez konieczności lakierowania za pomocą techniki PDR

Wgniecenia, oprócz tego że wyglądają nieestetycznie, znacznie zaniżają wartość Twojego auta. Rozwiązaniem są tradycyjne naprawy lakiernicze. Wgniecenie jest "wyklepywane" a naprawiany element lakierowany. To rozwiązanie ma tę wadę, że zmienia się grubość oryginalnej powłoki lakierniczej, co można sprawdzić za pomocą czujnika grubości lakieru.

Rozwiązaniem jest stosowana przez nas technika PDR, pozwalająca na usuwaniu wgnieceń, otarć, uszkodzeń bez lakierowania. Do tego celu wykorzystujemy specjalne narzędzia. Po usunięciu wgniecenia, nie ma obawy, że element będzie posiadał inny odcień niż reszta. To znacznie zwiększy wartość Twojego auta. Jest to także dużo tańsze rozwiązanie, niż standardowe prace lakiernicze.

Taniej i dużo szybciej

Dzięki usuwaniu wgnieceń bez konieczności lakierowania, cały proces przebiega dużo szybciej. Usuwanie małego wgniecenia trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Nie trzeba czekać aż lakierowany element wyschnie, co może trwać nawet kilka dni.

Na naszej stronie nie zamieszczamy konkretnego cennika. Wynika to z faktu, iż cena uzależniona jest przede wszystkim od wielkości i rodzaju uszkodzenia. Możesz mieć jednak pewność, że nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna.

Tradycyjne naprawy blacharsko – lakiernicze

W naszym warsztacie, zajmujemy się także standardowymi naprawami lakierniczymi, z wykorzystaniem tradycyjnych technik. Jeżeli preferujesz ten sposób naprawy, lub też uszkodzenie nie będzie możliwe do naprawy w technice PDR, zapraszamy serdecznie. Mamy wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Remonty i renowacje powierzchni nadwozi samochodowych, usługi kosmetyczne

Czyścimy, nakładamy powłoki ochronne, wyrównujące i dekoracyjne na podwozia samochodowe. Ponadto zajmujemy się polerowaniem, woskowaniem oraz nakładaniem zabezpieczeń antykorozyjnych karoserii samochodowej. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu regeneracji elementów oświetlenia, listw ozdobnych, odświeżania oraz prania tapicerki.

Na wykonane usługi wystawiamy  fakturę VAT

Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu ul. Cicha 6, 42-690 Boruszowice.

Galeria

Skontaktuj się z nami ►